Zajęcia z jogi

Szukasz czegoś nowego co pozwoli Ci jednocześnie ćwiczyć wszystkie partie i doskonale się wyciszyć? Jeśli tak, to zajęcia jogi na naszej siłowni w Rzeszowie z pewnością przypadną Ci do gustu.

Klasyczna joga jest jedną z sześciu ortodoksyjnych systemów filozofii indyjskiej. Jej głównym dążeniem jest zachowanie równowagi pomiędzy ciałem a umysłem. Obecnie najpopularniejszą gałęzią filozofii jest hatha-joga, która w zachodnim świecie jest utożsamiana z ćwiczeniami umysłowymi i fizycznymi, praktykowanymi przede wszystkim dla zdrowia.

Zalet jogi jest bardzo dużo. Przede wszystkim ćwiczenia wykonywane w trakcie sesji rozciągają, uelastyczniają i wzmacniają sylwetkę. Prowadzą do osiągnięcia relaksu i koncentracji uwagi oraz kontroli zachowania, uwagi i emocji.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką są zajęcia z jogi zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich odpowiedzi i dokładnie przedstawimy naszą ofertę. Nasza siłownia w Rzeszowie zatrudnia profesjonalistów, dzięki którym poznasz tajniki jogi, zrelaksujesz się i doskonale spędzisz czas. Zapraszamy na zajęcia z jogi.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń lub napisz do Nas